Książki,  Lifestyle

Moje ulubione książki – które do tej pory przeczytałam.

Ten wpis troszeczkę różni się od innych, ponieważ postanowiłam podzielić się z wami nową rzeczą. A mianowicie mowa tu o książkach. Wiem, że nie wszyscy lubią czytać, bądź nie zawsze mają czas. Ja sama nie mam wiele czasu na czytanie książek, jednak staram się wygenerować choć jedną chwile w tygodniu, na czytanie. A więc teraz przechodzimy do tematu tych moich ulubionych książek. Wiadomo nie wszystko musi nam się podobać. Osobiście lubię czytać powieści science-fiction, kryminały lub coś o modzie. Jednak nie zawsze tylko to, bo czasami znajdą się jakieś wyjątki od reguły.

Niezgodna. (cała trylogia)
Pewnie każdy o niej już słyszał i napewno nie muszę jej szczegółowo streszczać. Jest to znany bestseller i według mnie cała trylogia jest genialną historią, którą po prostu musicie przeczytać jeżeli jeszcze jej nie czytaliście.
Więzień Labiryntu. (cała trylogia)
Może oglądaliście film, jednak według mnie książka jest tysiąc razy lepsza. Opowiada o wydarzeniach osadzonych w przyszłości po tym jak słońce spaliło ziemie. Rozprzestrzeniła się choroba, na którą naukowcy próbują znaleźć lekarstwo. Akcja toczy się w labiryncie, a resztę już przeczytajcie sami. 🙂
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy.
Jest to chyba jedna z tych książek, do których napewno powrócę jeszcze raz. Opowiada o historii Percy'ego, syna Posejdona. Jest on półbogiem, a akcja dzieje się we współczesnym świecie. Staje przed różnymi zadaniami i przygodami. Super książka dla fanów mitologi, bądź książek przygodowych.
Sekrety Koreanek
Tej książki chyba nie muszę opisywać, ponieważ wspominałam o niej tutaj wiele razy. Więc jeżeli chcecie więcej o niej to kliknijcie tutaj.
Mleko i Miód
Nie jest to typowa książka, ponieważ są to wiersze. Tak wiersze! Wiem, że pomyślicie, że to pewnie nudne ale nie są one długimi wierszami. Niektóre mają zaledwie 4 linijki lub 3. Ogólnie książka jest podzielona na 4 rozdziałami, o poszczególnej tematyce. Naprawdę można się wciągnąć. 🙂

Follow me:

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Kontakt
Pinterest
Pinterest
Zapraszam