Uroda

Kosmetyki do oczyszczania twarzy – moi faworyci.

Dziś chciałabym wam przedstawić kilka propozycji kosmetyków do oczyszczania twarzy. Są to produkty do których najczęściej wracam i nigdy się nie zawiodłam. Świetnie się sprawdziły na mojej twarzy i myślę, że warto tu o nich wspomnieć tu na blogu.

Moja cera jest mieszana, więc pewne produkty mogą być nie dla wszystkich, choć często również stosuje produkty dla wrażliwej cery, by ja lepiej nawilżyć. 😊

1. Jednym z moich pierwszych propozycji będzie pianka do oczyszczania twarzy od Neogen. Wspominałam już o tej piance tutaj, więc jeżeli chcecie możecie zobaczyć i poczytać o niej.

2. Drugim moim ulubieńcem jest źle do mycia twarzy od Evree. Jest delikatny, ponieważ jest to produkt na bazie róży. Nadaje się do każdego typu cery.

3. Ostatni produkt do oczyszczania, który chce wam pokazać to żel od Neutrogena. Z tej lubi jest ich wiele wariantów, ten również ma zapobiegać trądzikowa (taki bonus)

To tyle z moich propozycji produktów do oczyszczania cery. Mam nadzieję że wam się spodobały i dajcie znać w komentarzach, co wam się najbardziej sprawdza w oczyszczaniu cery. 😊

Do następnego. 😊

Natalia

Follow me:

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Kontakt
Pinterest
Pinterest
Zapraszam