Lifestyle,  Moda

Jak odnaleźć własny styl?

Nie jest to proste pytanie i odpowiedź też nie należy do najłatwiejszych, jednak nurtuje każdą z nas. Nie ma trafnego sposobu (sama jeszcze poszukuje własny), mimo to przedstawię wam pewne wskazów, które pomogą w poszukiwaniach.

Styl to coś w tobie, zakorzenione głęboko, coś co ciebię przedstawia.

Nie możesz wymusić na sobie, czegoś co do ciebie nie pasuje. Prędzej czy później zrozumiesz co ci się podoba, a co nie. Styl to kropka nad ,,i” twojego charakteru i osobowości, zastanów się jaka jesteś.

Próbuj nowych rzeczy, nowych fasonów, kolorów – rzeczy, których jeszcze nigdy nie nosiłaś.

Sama kieruje się w życiu zasadą ,,próbuj nowych rzeczy”, nawet jeżeli okażą się klapą to przynajmniej będziesz wiedzieć, że próbowałaś. W odnajdywani stylu chodzi o to samo. Jeżeli nie założysz tych wysokich kozaków, nie dowiesz się czy wyglądałaś w nich dobrze, czy źle. Chodzi o to, aby nie bać się nowych rzeczy i nie załamywać się, jak w pewnej rzeczy będziesz wyglądać nie tak jak oczekiwałaś, przecież jest mnóstwo rzeczy, w których wyglądasz obłędnie. Oczywiście próbuj tych rzeczy, które ci się podobają, z pewnością znajdziesz coś ekstra.

Najważniejsze, bądź pewna siebie i dumna co nosisz!

Bo nie ważne co masz na sobie, czy ubrania od najnowszego projektanta, czy z sieciówek, najważniejsze jest to jak się w nich czujesz. Zawsze będziesz wyglądać pięknie, jeżeli będziesz pewna siebie. Pamiętaj musisz czuć się dobrze w tym co nosisz.

Dajcie znać, czy już odnalazłyście swój własny styl, czy nadal poszukujecie jak ja. Mam nadzieję, że pomogłam. 🙂

Do następnego. 🙂

Natalia…

Follow me:

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Kontakt
Pinterest
Pinterest
Zapraszam