Lifestyle

Co robić w ferie?

Wyczekujemy tego momentu zaraz po świętach, okresu kiedy mamy więcej wolnego czasu, wyjeżdżamy w góry lub po prostu jesteśmy w domu. Ale, gdy nadchodzi ta upragniona przerwa zimowa, nadchodzi wraz z nim pytanie: Co robić, jak wykorzystać ten czas? przygotowałam dla was kilka pomysłów na udane ferie, w które nie zawsze wyjeżdżamy w góry.

CZAS DLA SIEBIĘ. W normalnym tygodniu nigdy nie mamy czasu na dokończenie ulubionego serialu, przesłuchanie nowych playlist lub czasu na relaks w wannie. Ferie lub wolne, które mamy od pracy to czas, aby nadrobić pewne rzeczy. Czasami warto poświęcić sobie więcej czasu zwłaszcza, gdy pogoda na dworze nie zachęca nas do wyjścia. Polecam wam obejrzeć nowy serial Netflixa: ,,You”.

ODNAJDYWANIE NOWYCH PASJI. Ten najbliższy czas warto wykorzystać na spróbowanie czegoś nowego. Warto zastanowić się nad tym co lubimy lub czego chcielibyśmy spróbować. Może zacząć uczyć się nowego języka lub spróbować sił z fotografią. Jest wiele rzeczy, które warto poznać, spróbować. Także do dzieła!

SPOTKANIA ZE ZNAJOMYMI. Czas ten możemy spędzać w gronie przyjaciół, znajomych ze szkoły. Warto wybrać się do kina, na lodowisko. Odetchnąć od szkoły, pracy i innych obowiązków jakie mamy.

CZAS AKTYWNIE. Jest to trochę nawiązanie do poprzedniego podpunktu, a mianowicie wykorzystanie tego czasu na spróbowanie sportów zimowych. Możemy wybrać się na lodowisko (nawet jeżeli nie umiemy jeździć, warto spróbować nowych rzeczy), zjeżdżać na sankach lub pojechać na narty.

To tyle przygotowanych przeze mnie pomysłów. Mam nadzieje, że przydadzą wam się i wykorzystacie ten czas na maksa.:)

Do następnego 🙂

Natalia…

Follow me:

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Kontakt
Pinterest
Pinterest
Zapraszam